روند حمایت روند حمایت از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترا


شورای پژوهشی این اداره‌کل با هدف ارتقای سطح علمی پژوهشگران کشور در حوزه‌های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و به منظور تقویت انگیزه‌ی فعالیت در این عرصه، از فعالیت‌های علمی، مطالعاتی و پژوهشی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در حوزه‌های مذکور که در راستای اولویت‌های مصوب شورا باشند حمایت و جایزه‌ی تشویقی اعطا می‌نماید.

 

روند اجرایی حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی

درخواست حمایت تشویقی از طریق سامانه‌ی آنلاین به نشانی www.golestanchto.ir و فقط توسط دانشجو ارائه می‌شود. شورا برای هر درخواست حمایت تشویقی کد رهگیری در اختیار درخواست‌کننده قرارمی‌دهد تا از آن برای پیگیری وضعیت درخواست استفاده نماید.

 

درخواست حمایت تشویقی از پایان‌نامه در دو شکل قابل ارائه است:
1- پیشنهاد پروژه(مرحله‌ی اول): پایان‌نامه‌هایی که پیشنهاد پروژه‌ی ‌آن‌ها در دانشگاه تصویب شده و هنوز در حال انجام است و به مرحله‌ی دفاع نرسیده است. لازم به تذکر است که بیش از سه ماه از زمان تصویب طرح تحقیق در واحد دانشگاهی محل تحصیل دانشجو نباید گذشته باشد.

 

روند اجرایی آیین‌نامه حمایت مرحله‌ی اول

2- پایان نامه دفاع شده(مرحله‌ی دوم): پایان‌نامه‌هایی که درخواست حمایت پیشنهاد پروژه(مرحله‌ی اول) آن‌ها قبلاً توسط شورا تأیید و دفاع از پایان‌نامه انجام شده است که بیش از یک ماه از دفاع نباید گذشته باشد.

 

روند اجرایی آیین‌نامه‌ی حمایت مرحله‌ی دوم

مدارک مورد نیاز برای ثبت درخواست
* پیشنهاد پروژه(مرحله اول): لازم است که موارد زیر برای داوری ارسال شود:
1- تکمیل فرم درخواست حمایت در پرتال اداره‌کل
2- تصویر گواهی تصویب پیشنهاد پایان‌نامه در واحد دانشگاهی در فرمت پیشنهادی شورا(دریافت فرم)
* پایان نامه(مرحله‌ی دوم): لازم است که موارد زیر برای داوری ارسال شود:
1- تصویر فرم تایید دفاع پایان نامه در دانشکده در فرمت پیشنهادی ستاد(دریافت فرم)
2- یک نسخه از پایان‌نامه‌ی صحافی شده(دکترای قرمزرنگ- کارشناسی ارشد آبی) و درج کد رهگیری درخواست بر روی پایان‌نامه درج این جمله در نمایه‌ی پایان‌نامه الزامی است که «این پژوهش با حمایت مالی شورای پژوهشی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان انجام گرفته است».
3- CD حاوی فایل PDF و Word پایان‌ نامه
4- گواهی ارائه‌ی دستاوردهای پایان‌نامه در یکی از همایش‌های مورد تایید شورا(موضوع تبصره‌ی 1 آیین نامه)
5- مدرکی نشان‌دهنده‌ی ثبت داده‌های ارزشمند(تاییدیه‌ی تحویل داده‌ها به شورا در فرمت موردنظر)
6- ارائه مدارک لازم برای اخذ سطح 1 حمایت‌های تشویقی(سطح 1: پایان‌نامه‌های کاربردی یا پایان‌نامه‌هایی که گروه پژوهشگران و محققان آن علاوه بر دستاورد پژوهش، به یک شرکت خدماتی، تجاری و یا دانش‌بنیان تبدیل شده باشد و یا موضوع پایان‌نامه توسط بخش صنعت یا خدمات سرمایه‌گذاری شود.)


پس از ثبت درخواست، کد پیگیری خود را روی پایان‌نامه یادداشت کرده و از طریق پست پیشتاز به نشانی دبیرخانه شورای پژوهشی اداره‌کل فرستاده شده و یا حضوری تحویل گردد.

 

خواهشمند است هرگونه مکاتبات شامل سوالات، پیشنهادها، انتقادها و... در خصوص ثبت و پیگیری درخواست حمایت از پایان‌نامه را به نشانی research.golestanchto@yahoo.com ارسال فرمایید.

 
اعلان ها :
در حال حاضر سایت در دسترس می باشد، در غیر این صورت اطلاع رسانی خواهد شد

ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*