فرماندار شهرستان ترکمن :

کد خبر : 9689 تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 خرداد 1398 07:41

تلاش و برنامه ریزی دستگاه های اجرایی برای بهره برداری نحو احسن گردشگران ، مسافران از ظرفیت سواحل

فرماندار شهرستان ترکمن به برنامه ریزی و تلاش دستگاههای اجرایی برای بهره برداری احسن گردشگران،مسافران و شهروندان از ظرفیت سواحل شهرستان تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی , صنایع دستی و گردشگری شهرستان ترکمن ؛ جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان ترکمن با حضور فرماندار، بخشداران تابعه ، نماینده میراث فرهنگی شهرستان و  سایر اعضا پیش از ظهر دیروز سه شنبه 21 خرداد در محل فرمانداری برگزار شد.

 

الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان ترکمن در این نشست با تاکید بر پیگیری مصوبات جلسات قبل  و ارائه گزارش از سوی دستگاه های اجرایی شهرستان در خصوص مسائل و موانع موجود در حوزه سواحل اظهار کرد : دستگاه های اجرایی عضو ستاد بایستی با برنامه ریزی و اقدامات خود در این حوزه تلاش کنند گردشگران ، مسافران و شهروندان از ظرفیت سواحل شهرستان به نحو احسن استفاده کنند.


وی در خصوص  محل شنا گفت: محل شنا از سال های قبل طرح موضوع و مجهز به امکاناتی شد و در این خصوص شهرداری پیگیری های لازم را انجام و با همکاری میراث فرهنگی اقداماتی را انجام دهد تا به عنوان مرکز ارائه صنایع دستی و بومی محلی در دسترس شهروندان و گردشگران قرار گیرد.


هیوه چی در خصوص ساحل مشترک بین شهرستان های ترکمن و گمیشان تصریح کرد: با توجه به فراهم شدن زیرساخت ها از سمت بندرترکمن، دسترسی به این ساحل وجود دارد اما فقط نیازمند اعتبار آسفالت است که اگر تامین شود دسترسی مخصوصا برای مسافران و گردشگران به مراتب با سهولت بیشتری انجام می شود و در این خصوص نیز با انجام هماهنگی بین دو شهرستان، تلاش می کنیم این ساحل مشترک بهسازی شود تا در اختیار شهروندان و گردشگران قرار گیرد.


فرماندار در خصوص استفاده از ظرفیت آشوراده نیز گفت: ارگان های مربوط مخصوصا ارگان های سلامت محور به بررسی وضعیت بهداشت آب بپردازند تا در صورت تایید، برنامه ریزی و تامین امکانات صورت گیرد تا از این ظرفیت به خوبی بهره مند شویم.

 

 

 

 

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با مدیر کل
رزومه مهندس ابراهیم کریمی
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

سامانه ها
پیام رسان های داخلی
خدمات الکترونیک
سایر خدمات
آخرین بروزرسانی
سه شنبه 26 شهریور 1398 16:44
نظر سنجی
نظرشما در مورد محتوای سایت ؟
عالی
خوب
متوسط
بد


آب و هوای استان
بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 325
بازدید دیروز : 5451
بازدید هفته : 21317
بازدید ماه : 104465
بازدید سال : 1208102


ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*