فرماندار شهرستان ترکمن :

کد خبر : 8788 تاریخ انتشار : پنجشنبه 23 اسفند 1397 07:38

تلاش می کنیم میزبان خوبی برای گردشگران و مسافران نوروزی باشیم

فرماندار شهرستان ترکمن در دوازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان ترکمن با محوریت گردشگری و با حضور قائم مقام مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برگزار شد گفت: تلاش می کنیم میزبان خوبی برای گردشگران و مسافران نوروزی باشیم.


به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی , صنایع دستی و گردشگری شهرستان ترکمن ؛ الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان ترکمن صبح چهارشنبه ۲۲ اسفند در دوازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان ترکمن با محوریت گردشگری و با حضور قائم مقام مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، ائمه جمعه و سایر مسئولین شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد گفت: تلاش می کنیم میزبان خوبی برای گردشگران و مسافران نوروزی باشیم.

 

الیاس هیوه چی فرماندار ضمن تبریک روز گرامیداشت شهدا و با اشاره به برنامه های گردشگری در ایام نوروز ۹۸ گفت: تلاش می کنیم تا میزبان خوبی برای گردشگران و مسافران نوروزی باشیم.


وی با اشاره به اینکه شهرستان ترکمن در نوروز سال ۹۷ میزبان حدود دومیلیون گردشگر بود، اظهار کرد: انتظار ورود مسافران بیشتری داریم لذا کمیته های ستاد خدمات سفر برنامه های خود را تنظیم و تدوین کرده اند و در حوزه های شهر و روستاها با پیگیری شهرداری و بخشداران و دهیاران و با استفاده از ظرفیت ها و پتانسل های شهرستان بخوبی از مهمانان پذیرایی کنیم.


وی افزود: ستاد تنظیم بازار نیز همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد و در ایام نوروز نیز بازرسی ها بطور جدی و مستمر در راستای کنترل ارزاق عمومی صورت خواهد گرفت.


وی در خصوص تامین امنیت در ایام نوروز گفت: نیروی انتظامی برنامه های خود را در راستای تامین امنیت شهروندان و مسافران تدوین کرده است و در این راستا بر مشارکت و مراقبت های مردمی تاکید کرد.


وی در پایان ابراز امیدواری کرد ان شاا.. با تمام توان و ظرفیت های شهرستان میزبان خوب و شایسته ای برای مهمانان و گردشگران نوروزی باشیم تا همچون سال های گذشته با جذب مسافران، رونق اقتصادی و نشاط و شادابی و سلامتی در شهرستان را شاهد باشیم.

 

در ادامه تجری قائم مقام مدیرکل و معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان گفت: با ظرفیت کلیه اقامتگاه های گلستان از جمله کمپ ها، اقامتگاههای بومگردی، هتل ها، اسکان فرهنگیان و.. امسال شرایط اقامت یکصد هزار نفر در طول شبانه روز در استان فراهم شده است.

وی با اشاره به اهمیت نوروزگاه ها در معرفی آیین، سنن، صنایع دستی و غذاهای سنتی استان گفت : خوشبخاته امسال با هماهنگی های صورت گرفته با فرمانداران، حدود ۵۰ نوروزگاه در سطح استان خواهیم داشت تا بتوانیم توانمندی ها و نقاط قوت استان را به مسافرین و گردشگران عزیز ارائه کنیم.
 
تجری افزود: سامانه ای با شماره ۰۹۶۲۹ در نظر گرفته شده تا هر مسافر و گردشگری که وارد استان می شود می تواند هر موضوعی که نیازمند پیگیری از طریق دبیرخانه ستاد خدمات سفر داشته باشد موارد خود را  از طریق این سامانه اعلام کند و با توجه به حضور مستمر و دائمی تمامی دستگاه های عضر ستاد، موارد عنوان شده پیگیری خواهد شد تا در حداقل زمان مسائل و مشکلات شهروندان را حل کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با مدیر کل
رزومه مهندس ابراهیم کریمی
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

اپلیکیشن گردشگری

رسیدگی به انتقادات و شکایات

سرکار خانم غروی مسئول ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایاتآب و هوای استان
بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 2042
بازدید دیروز : 4533
بازدید هفته : 22455
بازدید ماه : 107725
بازدید سال : 1280284
آخرین بروز رسانی :
دوشنبه 05 فروردین 1398 12:35


ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*