با حضور فرماندار کردکوی و معاون گردشگری استان؛

کد خبر : 8786 تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 اسفند 1397 12:23

چهارمین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی خدمات سفر شهرستان کردکوی برگزار شد

چهارمین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی خدمات سفر با حضور فرماندار شهرستان کردکوی و معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی, صنایع دستی و گردشگری استان در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کردکوی ؛ روز سه شنبه 21 اسفند ماه چهارمین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی خدمات سفر ویژه نوروز 98 با حضور مهندس تجری معاون گردشگری استان ، قدمنان فرماندار و رییس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان ، منوچهری رییس اداره میراث فرهنگی و دبیر ستاد و روسای کمیته ها  و اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

 

در این جلسه قدمنان فرماندار شهرستان کردکوی به بیان اینکه ادارات ذیربط بایست اطلاع رسانی مطلوب از جاذبه های گردشگری و تاریخی شهرستان در جهت ماندگاری مسافران در شهرستان را داشته باشند، پرداخت. وی افزود: در صورتی که اقدامات مناسبی در آب بندان بن کلاته انجام شود این منطقه قابلیت تبدیل به منطقه گردشگری  را دارد و به طور قطع با استقبال مناسب مسافران نوروزی و گردشگران همراه خواهد بود.

 

همچنین  مهندس تجری معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان گلستان تصریح کرد: طبق نظر سنجی که در سال قبل انجام شد نوروزگاه در ماندگاری مسافران تاثیر بسزایی داشت و حضور مسافران در نوروزگاهها موجب آشنایی مسافران با آداب و رسوم ، سنن و غذا های محلی آن منطقه شده بود.

 

وی با بیان اینکه تعداد نوروزگاهها در نوروز امسال دو برابر شده است ، ابراز کرد: در کنار افزایش امنیت در نوروزگاهها باید برای افزایش کیفیت برنامه ها تلاش شود و مشارکت دستگاههای اجرایی در ارتقای کیفیت آن موثر خواهد بود. 

 

 

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با مدیر کل
رزومه مهندس ابراهیم کریمی
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

اپلیکیشن گردشگری

رسیدگی به انتقادات و شکایات

سرکار خانم غروی مسئول ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایاتآب و هوای استان
بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 2078
بازدید دیروز : 4533
بازدید هفته : 22491
بازدید ماه : 107761
بازدید سال : 1280320
آخرین بروز رسانی :
دوشنبه 05 فروردین 1398 12:35


ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*