کد خبر : 8536 تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 بهمن 1397 12:19

برگزاری آئین تکریم و معارفه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان

مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان با حضور مهندس ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی , امور فرهنگی و بین الملل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ؛ امروز پنجشنبه مورخ 18 بهمن ماه 97 در مراسمی با حضور مهندس ابراهیم کریمی مدیرکل این دستگاه ، عباس عنایت مشاور مدیر کل در امور حراست و حفاظت از میراث فرهنگی و مسئول حراست اداره کل میراث فرهنگی گلستان با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی این اداره کل معارفه و از محسن نصیری  به منظور زحمات صورت گرفته تقدیر شد.

 

متن حکم سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان به شرح زیر می باشد:

 

جناب آقای عباس عنایت

با سلام : ضمن آرزوی توفیق روز افزون , نظر به تعهد , شایستگی و تجارب ارزشمند , بموجب این ابلاغ جنابعالی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل منصوب می گردید.

امید است با یاری خداوند متعال ضمن هماهنگی لازم با اینجانب , با برنامه ریزی و کاربرد شیوه ها و رویه های مناسب و با توجه به شرح وظایف تعیین شده در راستای انعکاس اهداف و تحقق ماموریت های اداره کل همت گمارده , موفق و موید باشید.

ابراهیم کریمی

مدیر کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان گلستان

 

گفتنی است ؛ عباس عنایت هم اکنون با عنوان مشاور مدیر کل در امور حراست و حفاظت از میراث فرهنگی و مسئول حراست اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان گلستان مشغول به فعالیت می باشد . از جمله سوابق وی، کارشناس سیاسی امنیتی فرمانداری علی آباد کتول، جانشین بخشدار کمالان، دبیر کمیسیون امنیت گردشگری شهرستان علی آباد کتول، رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان علی آباد کتول  بوده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با مدیر کل
رزومه مهندس ابراهیم کریمی
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

سامانه ها
پیام رسان های داخلی
خدمات الکترونیک
سایر خدمات
آخرین بروزرسانی
شنبه 26 مرداد 1398 14:03
نظر سنجی
نظرشما در مورد محتوای سایت ؟
عالی
خوب
متوسط
بد


آب و هوای استان
بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 2356
بازدید دیروز : 2304
بازدید هفته : 20400
بازدید ماه : 98255
بازدید سال : 1217888


ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*