معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی گلستان :

کد خبر : 8492 تاریخ انتشار : دوشنبه 15 بهمن 1397 12:29

توسعه گردشگری و ارائه خدمات در چارچوب بین المللی وابسته به ارائه آموزش مناسب است

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت:توسعه گردشگری و ارائه خدمات در چارچوب بین المللی وابسته به ارائه آموزش مناسب است.


به گزارش روابط عمومی معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ؛ در جلسه ی صبح امروز ۱۴ بهمن ۹۷ که با حضور مدیران عامل موسسات آموزش گردشگری آوای طبیعت گلستان، بال گستر پژواک، دانش پژوهان میراث نگارستان و رویای شیرین شرق در دفتر معاون گردشگری گلستان برگزار شد؛ احمد تجری با بیان اهمیت آموزش در صنعت گردشگری , توسعه گردشگری و ارائه خدمات در چارچوب بین المللی را منوط به ارائه آموزش دانستند.

 

وی تصریح داشت : با توجه به اهمیت آموزش به عنوان زیرساخت و نرم افزار گردشگری ضرورت حضور کارشناسان دلسوز در این واحد محسوس بوده تا حلقه اتصال بین موسسات آموزشی به عنوان مجری و سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری در نقش ضابط و ناظر ایجاد گردد.

 

در ادامه این جلسه که با دستور کار برگزاری دوره های توانمندسازی جوامع محلی و تاسیسات گردشگری همچنین بررسی و تعیین شهریه دوره های کوتاه مدت برگزار گردید، جابر کریمی رییس گروه مراکز و خدمات گردشگری اداره کل میراث فرهنگی گلستان به تشریح دستورالعمل برگزاری دوره های آموزشی پرداخته و بر ضرورت توزیع مناسب سرفصل بر اساس عملکرد موسسات در طول سال تاکید نمود.

 

وی از تدوین دوره های آموزش مناسب برای به حداکثر رساندن اثربخشی و کارایی شاغلین تاسیسات گردشگری گفته و افزود : آموزش کارکنان همچون سرمایه , در جهت به حداکثر رساندن اثربخشی و کارایی نیروی انسانی از اهداف برگزاری دوره های توانمندسازی می باشد.

 

در ادامه حاضرین جلسه ضمن بیان مشکلات در جهت رفع موانع به بحث و تبادل آرا پرداختند.

 

گفتنی است ؛ استان گلستان با فعالیت چهار موسسه متخصص در آموزش گردشگری در زمینه بهبود سطح آموزشی و تربیت نیروی انسانی فعال در ساختار گردشگری میباشد.

 

 

 

 

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با مدیر کل
رزومه مهندس ابراهیم کریمی
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

سامانه ها
پیام رسان های داخلی
خدمات الکترونیک
سایر خدمات
آخرین بروزرسانی
شنبه 26 مرداد 1398 14:03
نظر سنجی
نظرشما در مورد محتوای سایت ؟
عالی
خوب
متوسط
بد


آب و هوای استان
بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 2358
بازدید دیروز : 2304
بازدید هفته : 20402
بازدید ماه : 98257
بازدید سال : 1217890


ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*