معاون گردشگری میراث فرهنگی گلستان در کمیسیون گردشگری شورای شهر گرگان تاکید کرد؛

کد خبر : 8416 تاریخ انتشار : یکشنبه 30 دی 1397 11:19

نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران بهترین فرصت برای معرفی گلستان/ تاکنون بیش از هزار متر غرفه برای استان در نظر گرفته شده است

در جلسه کمیسیون گردشگری شورای شهر گرگان موضوعاتی از قبیل شرکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران و فراهم کردن زیرساخت های لازم برای حضور گردشگر سالمند و معلول در گرگان مطرح شد.


به گزارش روابط عمومی,امور فرهنگی و بین الملل اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان گلستان؛ چهاردهمین جلسه کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای شهر گرگان عصر شنبه 29 دی ماه با حضور مسئولانی از اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، اداره کل بهزیستی گلستان و شهرداری گرگان برگزار شد.

 

بحث و تبادل نظر در خصوص شرکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران و گردشگری افراد دارای معلولیت و سالمندان در دستورکار جلسه بود.

 

در این جلسه احمد تجری، معاون گردشگری میراث فرهنگی گلستان گفت: نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در محل دائمی نمایشگاه تهران و از بیست و سوم لغایت بیست و ششم بهمن ماه برگزار می شود.

 

وی افزود: تمام ظرفیت بخش خصوصی در زمینه گردشگری کشور اعم از گردشگری ورزشی، سلامت، فرهنگی و غیره در این نمایشگاه حضور می یابند و بهترین فرصت برای شناساندن استان گلستان است.

 

تجری گفت: از ۱۰ کشور در این نمایشگاه شرکت می کنند و علاوه بر فعالان گردشگری سفرای آن هاهم در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.

 

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی گلستان تصریح کرد: امسال تاکنون بیش از هزار متر برای غرفه گلستان در نظر گرفته شده که این مساحت در سال گذشته تنها ۷۰ متر مربع بود.

 

تجری بیان کرد: جزو پنج استان اول در زمینه متراژ هستیم و باید یک ساختمان تاریخی شناسنامه دار در مرکز این غرفه ایجاد کرده و شهرداری هم در این زمینه با ما همکاری کند.

 

در ادامه مجید طاهری معاون شهردار گرگان از حمایت شهرداری گرگان در این زمینه خبر داد.

 

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با مدیر کل
رزومه مهندس ابراهیم کریمی
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

سامانه ها
پیام رسان های داخلی
خدمات الکترونیک
سایر خدمات
آخرین بروزرسانی
شنبه 29 تیر 1398 12:44
نظر سنجی
نظرشما در مورد محتوای سایت ؟
عالی
خوب
متوسط
بد


آب و هوای استان
بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 1954
بازدید دیروز : 2681
بازدید هفته : 24990
بازدید ماه : 96882
بازدید سال : 1219477


ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*