در جلسه شورای معاونین و مدیران ستادی :

کد خبر : 8339 تاریخ انتشار : سه شنبه 11 دی 1397 13:30

قدردانی مدیر کل هماهنگی امور استانها در سازمان از عملکرد بسیار خوب اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان

در جلسه شورای معاونین و مدیران ستادی اداره کل میراث فرهنگی گلستان؛ سید محسن دلبری مدیر کل هماهنگی امور استانها در سازمان از عملکرد بسیار خوب ادره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان قدردانی کرد.


به گزارش روابط عمومی، امور فرهنگی و بین الملل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان؛پیش از ظهر امروز سه شنبه مورخ 11 دی 1397 جلسه شورای معاونین و مدیران ستادی این اداره کل به منظور سفر رئیس جمهور به استان گلستان در دهه مبارک فجر و همچنین برگزاری جشن های چهل سالگی انقلاب با حضور سید محسن دلبری مدیر کل هماهنگی امور استان های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری کشور ، مهندس ابراهیم کریمی مدیر کل میراث فرهنگی استان، معاونین و مدیران ستادی اداره کل در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد

 

در ابتدای این جلسه معاونین و مدیران ستادی در حوزه های تخصصی خود به بیان نقاط قوت و ضغف حوزه های خود پرداختند.

 

ابراهیم کریمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این جلسه گزارشی عملکرد و اقدامات این اداره کل در حوزه های مختلف پرداخت

 

وی همچنین در ادامه در خصوص برگزاری جشن های چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، برگزاری نوروزگاه ها در سطح استان، سفر ریاست محترم جمهور و نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران که استان گلستان در آن حضور پررنگی خواهد داشت مطالبی بیان کرد.

 

کریمی همچنین در ادامه گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر 70 اقامتگاه بوم گردی، 4 هتل، فروشگاههای صنایع دستی، کلنگ زنی ، آغاز عملیات اجرایی پروژه های سرمایه گذاری وایجاد زیر ساخت های صنعت گردشگری استان بالغ بر 12000 میلیارد ریال در سطح استان به صورت همزمان و با حضور ریاست محترم جمهور به بهره برداری خواهید رسید

 

ابراهیم کریمی در ادامه با توجه به رویکرد دولت تدبیر و امید نسبت به ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه اظهار کرد: جشن های چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به صورت ویژه در مرکز استان و با هماهنگی بعمل آمده با فرمانداران محترم 13 شهرستان استان برگزار خواهد شد.

 

وی در این خصوص عنوان کرد: دعوت از هنرمندان کشوری، حضور بازیگران سینمایی در عرصه فیلم های انقلابی، دعوت از گروه های موسیقی سنتی و آیینی از استان ها، برگزاری مسابقات ویژه، اجرای جنگ های شاد و با حضور هنرمندان طنز پرداز کشوری برگزار می شود.

 

کریمی همچنین در ادامه گفت: نمایشگاه تخصصی از دستاوردهای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در طول چهل سال در قالب فیلم و عکس برپا می گردد.

 

مدیر کل میراث فرهنگی استان در ادامه به ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان اشاره کرد و افزود: با توجه به پروژه های گردشگری که در سطح استان به بهره برداری رسیده، انتظار می رود ماندگاری مسافران و گردشگران نوروزی در این استان افزایش یابد.

 

وی همچنین در ادامه به برگزاری جشن های ملی نوروزگاه اشاره کرد و افزود: امسال با هماهنگی های صورت گرفته با فرمانداران و همکاری شهرداران در تمامی 14 شهرستان استان ین جشن ها در جهت ماندگاری مسافران و گردشگران و ایجاد شور و نشاط اجتماعی برگزار می گردد.

 

کریمی در پایان به دستاوردهای مهم اداره کل در طول 4 سال گذشته اشاره کرد و افزود: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در تمامی شاخصه های استانی و ملی بعنوان دستگاه برتر اجرایی از سوی متولیان امر معرفی شده و امیدواریم شاهد تکرار این دستاوردها در سالیان آتی هم باشیم.

 

تقدیر و تشکر مدیر کل هماهنگی امور استانها در سازمان از عملکرد بسیار خوب ادره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان


در این جلسه مدیر کل هماهنگی امور استان های سازمان ضمن ابراز خرسندی از گزارشات ارائه شده توسط معاونین و مدیران ستادی اداره کل به بررسی مشکلات حوزه های مختلف اداره کل پرداخت 


سید محسن دلبری در ادامه گفت: امروز از اینکه در بین همکاران خوب ،  صمیمی و بانشاط هستم، بسیار خرسندم.

 

وی با بیان اهمیت حضور رئیس جمهور در استان گلستان و جشن های چهل سالگی انقلاب، خاطرنشان کرد:  با توجه به حضور ریاست  محترم جمهور در استان و تدبیر ایشان در برپایی هر چه باشکوه تر ایام الله دهه فجر در استان ها،  برنامه های فرهنگی با قوت بیشتری برگزار شود و موجبات شادی و نشاط در جامعه گردد.

 

این مقام مسئول با تاکید به سخنان رئیس جمهور در خصوص شور و نشاط اجتماعی در جامعه گفت: گلستان توانست با برگزاری جشنواره فرهنگ اقوام شور و نشاط اجتماعی و احساس رضایتمندی بالایی را در سطح جامعه ایجاد کند.

 

وی اضافه کرد: تعاملات فرا سازمانی خوبی که وجود دارد و اعتمادی که مهندس کریمی به جوانان و بانوان در پست های مدیریتی کردند ستودنی است و امروز شاهد اتفاقات بسیار خوبی در این حوزه ها هستیم .


سید محسن دلبری مدیر کل هماهنگی امور استانها در سازمان با حضور در استان گلستان با کارکنان این مجموعه دیدار و گفتگو کرد و با همراهی ابراهیم کریمی مدیر کل میراث فرهنگی استان از بخش های مختلف ادارکل میراث فرهنگی،اداره گرگان،خانه صنایع دستی،فروشگاه صنایع دستی در گرگان و همچنین از پروژه مرمت کاخ آقا محمد خان در شهر گرگان بازدید کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با مدیر کل
رزومه مهندس ابراهیم کریمی
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

اپلیکیشن گردشگری

رسیدگی به انتقادات و شکایات

سرکار خانم غروی مسئول ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایاتآب و هوای استان
بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 417
بازدید دیروز : 5149
بازدید هفته : 24056
بازدید ماه : 107578
بازدید سال : 1276874
آخرین بروز رسانی :
سه شنبه 06 فروردین 1398 18:49


ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*