کد خبر : 8172 تاریخ انتشار : چهارشنبه 07 آذر 1397 20:25

آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام استان گلستان در گنبد کاووس

آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام استان گلستان در گنبد کاووس برگزار شد


به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان؛ امروز چهارشنبه 7 آذر 97 آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام با حضور دکتر سید مناف هاشمی، استاندارگلستان ،قرجه طیار نماینده مردم شهرستان گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی، غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان و سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان، عبدالقدیر کریمی معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبد کاووس،  ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان، فرمانداران ، ائمه جمعه  و جماعات ، مدیران کل دستگاه های اجرایی ، شهرداران و شورای شهر، بخشداران، دیگر مقامات و مسئولین استانی  و شهرستانی و باحضور گرم مردم فرهنگ دوست استان گلستان در سالن المپیک شهرستان گنبد کاووس برگزار شد.

 

وحدت و همدلی بین اقوام و مذاهب درسراسر کشور وجه تمایز ایران اسلامی با دیگر کشورهای منطقه و جهان است

سید مناف هاشمی استاندار گلستان در این مراسم ضمن تشکر از دست اندرکاران جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گفت: برپایی اینگونه جشنواره ها باعث همدلی و اتحاد بین تمامی اقوام می شود

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی و در راس آن آمریکا و اسرائیل با هزینه های کلان که از برخی کشورهای منطقه تامین می کنند، برای چهل سالگی انقلاب برنامه های تخریبی و تحریفی دارند.

 

هاشمی افزود: دشمنان با به راه انداختن جنگ اقتصادی و رسانه ای (روانی) به دنبال فشار به مردم ایران اسلامی هستند و اگرچه این جنگ ها ملت و نظام را به سختی انداخته اما با صبر و استقامت همچون دوران جنگ از این شرایط نیز به سلامت عبور خواهیم کرد.

 

وی، همدلی و اتحاد بین علما، مسئولان و مردم شیعه و اهل سنت در استان گلستان را قابل تقدیر دانست و اضافه کرد: امروز همه ما وظیفه داریم این وحدت و همدلی را حفظ و آنرا تقویت نماییم.

 

استاندار گلستان، وحدت و همدلی بین اقوام و مذاهب درسراسر کشور را وجه تمایز ایران اسلامی با دیگر کشورهای منطقه و جهان دانست و تصریح کرد: این وحدت، سبب موفقیت ها و دستاوردهای خوب جمهوری اسلامی در 40 سال گذشته با وجود تحریم ها و سنگ اندازی های دشمنان بوده است.

 

وی با تاکید مجدد برضرورت حفظ و تقویت وحدت در ین اقوام و مذاهب کشور و نیز این استان، خاطرنشان کرد: وحدت عامل پایداری نظام جمهوری اسلامی در منطقه ای که بیشتر کشورهای آن درگیر بدبختی و ناامنی هستند و نیز نعمتی الهی است که بایستی قدر آن را بیشتر بدانیم.

 

هاشمی افزود: وحدت کلمه که از تاکیدات بنیانگذار جمهوری اسلامی بود و امروز نیز مقام معظم رهبری انقلاب و دولت تدبیر و امید هم برآن تاکید دارند، باید حفظ و تقویت شود زیرا دشمنان، وحدت بین اقوام و مذاهب و بین گروه های سیاسی را نشانه گرفته اند.

 

ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان نیز دراین مراسم با قدردانی از همکاری خوب ادارات و نهادهای مختلف در برگزاری دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در شهرهای گرگان و گنبدکاووس، خواستار تامین زمین یا مکان مناسبی در گنبدکاووس برای برگزاری این رخداد بزرگ فرهنگی درسال های آینده شد.

 

شایان ذکر است در این مراسم از فرمانداران، شهرداران، بخشداران و.... و همچنین هنرمندان بخش های مختلف جشنواره و فعالین عرصه گردشگری و... تقدیر شد.

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با مدیر کل
رزومه مهندس ابراهیم کریمی
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

اپلیکیشن گردشگری

نمایشگاه بین المللی تهران

رسیدگی به انتقادات و شکایات

سرکار خانم غروی مسئول ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات

آب و هوای استان
بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 160
بازدید دیروز : 3301
بازدید هفته : 19089
بازدید ماه : 92014
بازدید سال : 1328268
آخرین بروز رسانی :
یکشنبه 28 بهمن 1397 13:25


ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*