معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:

کد خبر : 7149 تاریخ انتشار : سه شنبه 19 تیر 1397 09:35

بازدید بیش از سه میلیون نفر در ایام نوروز از سواحل استان گلستان

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به موقعیت خاص، سواحل بکر و آرام استان گلستان گفت: بیش از 3 میلیون نفر در ایام نوروز 97 از سواحل استان بازدید کردند و ما این ظرفیت را داریم تا با سرمایه گذاری و ایجاد زیرساختهای لازم این مقدار گردشگر و بازدید کننده را افزایش دهیم.


به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری : "علی اصغر طهماسبی" در جلسه ستاد ساماندهی سواحل استان گلستان افزود: از 14 شهرستان استان، ما در سه شهرستان گمیشان، بندرترکمن و بندرگز سواحل مشرف به دریا و خلیج گرگان را داریم و از تمامی فرمانداران، بخشداران و مدیران دستگاههای اجرایی و ادارات استان می خواهیم که در حوزه رونق سواحل، تمامی امکانات و ظرفیت هایشان را بکارگیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: انتظار ما از مدیران این است که هر جا که امکان دولتی برای سرمایه گذاری وجود ندارد، از ظرفیت سرمایه گذاران بخش خصوصی استفاده کرده و مسیر را برای فعالیت آنها هموار سازند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه گردشگری برای استان، اشتغال و درآمد زایی را به دنبال خواهد داشت، گفت: ما در استان گلستان علاوه بر سواحل بکر و آرام، دارای روستاهای کوهستانی و ییلاقی بی نظیری هستیم که می تواند در حوزه بوم گردی پذیرای گردشگران داخلی و خارجی بوده و جاذبه های زیادی را برای بازدید کنندگان به همراه داشته باشد.

طهماسبی اضافه کرد: برای اولین بار و پس از سالها میزان ماندگاری مسافران در استان گلستان به دوبرابر رسیده که ما این را به فال نیک می گیریم.

وی در پایان مهم ترین هدف از طرح ساماندهی دریا در سواحل گلستان را ایجاد زیرساختهای لازم برای خدمات رسانی مناسب به گردشگران عنوان کرد.

 

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با مدیر کل
رزومه مهندس ابراهیم کریمی
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

اپلیکیشن گردشگری

نمایشگاه بین المللی تهران

رسیدگی به انتقادات و شکایات

سرکار خانم غروی مسئول ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات

آب و هوای استان
بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 149
بازدید دیروز : 3301
بازدید هفته : 19078
بازدید ماه : 92003
بازدید سال : 1328257
آخرین بروز رسانی :
یکشنبه 28 بهمن 1397 13:25


ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*