همزمان با چهارمین روز از هفته گردشگری؛

کد خبر : 10736 تاریخ انتشار : دوشنبه 08 مهر 1398 12:22

دوره آموزشی تولید محتوا در صنعت گردشگری در استان گلستان برگزار شد

دوره آموزشی تولید محتوا در صنعت گردشگری برای فعالان و تاسیسات گردشگری استان گلستان با تدریس دبیر فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان ، این دوره آموزشی امروز دوشنبه 8 مهرماه به صورت رایگان برای فعالان و تاسیسات گردشگری استان گلستان با تدریس آرش نورآقایی دبیر فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری در محل سالن همایش موسسه آموزش عالی حکیم جرجانی گرگان در حال برگزاریست.


دوره آموزشی رایگان تولید محتوا در صنعت گردشگری با حضور مهندس ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان , مهندس احمد تجری معاون گردشگری استان , دکتر جباری رییس موسسه آموزش عالی حکیم جرجانی , دیگر مسوولین و تاسیسات گردشگری گلستان برگزار شد.


اهمیت تولید محتوا توسط جوامع گردشگری استان گلستان


مهندس ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان در دوره آموزشی تولید محتوا در صنعت گردشگری با اشاره  به برگزاری بیش از 10 دوره آموزشی در هفته گردشگری خاطرنشان کرد : سیمنار گردشگری خلاق با رویکرد آموزش کسب و کار و پایداری مقاصد گردشگری ، کارگاه بازرایابی با رویکرد توسعه خرد مشاغل گردشگری ، آشنایی قوانین و ضوابط گردشگری ، شناخت صنعت گردشگری ویژه جوامع محلی از جمله مهمترین این دوره هاست.


او گفت : تولید محتوا یکی از زیرساخت های لازم برای جذب توریسم و گردشگران در صنعت گردشگری امروز است.


کریمی با ذکر اهمیت تولید محتوا در گردشگری یادآور شد : جوامع تحت پوشش استان گلستان نیاز به تولید محتوا در حوزه کاری خود و متناسب با سلیقه گردشگران دارند که این موضوع اهمیت تداوم در برگزاری این دوره ها و کارگاه ها را نشان می دهد.


مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان گفت : زیرساخت ها در استان گلستان مهیا است اما محتوا و تولید محتوا ضعیف است و باید در این زمینه فعالیت شود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با مدیر کل
رزومه مهندس ابراهیم کریمی
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

پیام رسان های داخلی
خدمات الکترونیک
سایر خدمات
آخرین بروزرسانی
دوشنبه 22 مهر 1398 07:40
نظر سنجی
نظرشما در مورد محتوای سایت ؟
عالی
خوب
متوسط
بد


آب و هوای استان
بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 1783
بازدید دیروز : 8098
بازدید هفته : 32314
بازدید ماه : 118063
بازدید سال : 1218231


ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*